Skip to main content
Gheeraert.

Login

  • Klantenportaal
  • nl
  • fr
  • en
  • Home
  • Wat doen we?
    • Distributie & Groupage
      • Distributietransport in BeNeLux
      • Internationale groupage
      • Astre en Palletways netwerken
      • Stadsdistributie
    • Transport Services
      • Transport met kooiaap
      • Transport met laadkraan
      • Tankcontainer en ADR transport
      • Uitzonderlijk vervoer
    • Opslagruimte & Handling
      • Magazijn Loppem - Brugge
      • Beernem, Sint-Truiden & Bornem
      • Value Added Logistics
    • Extra diensten
      • Code 95 opleidingen
      • Garage - herstelplaats
      • Truckwash
      • Spiegelafstelplaats
  • Over ons
  • Nieuws
  • Jobs
  • Contact
    • Contactpersonen per afdeling
Vraag een offerte voor je transport
  • Gheeraert en Boven de Wolken: Samen maken we verschil

    21-10-2024
  • Gheeraert en die Keure brengen kennis in beweging

    09-10-2024
  • Pat Nutrition Mad ambition

    27-09-2024
  • Stefanie maakte een vliegende start in Customer Care 🚀: "Mensen uit de nood helpen, dat is mijn job."

    21-03-2024
  • "Gheroes appreciëren de groeimogelijkheden enorm"

    07-07-2023
  • Gheeraert schittert in filmpje Veilig op Weg

    20-06-2023
  • Gheeraert opent gloednieuwe truckwash in Brugge

    31-03-2023
  • Nieuw Gheeraert-filiaal neemt vliegende start

    14-03-2023
  • Containertransport boomt in Zeebrugge

    09-02-2023
  • CFO Bram van Eenoo in CFO magazine

    04-01-2023

En toen kreeg de truckchauffeur zijn eigen radioprogramma

02-03-2022

Gheroes

Truckers met ervaring als kok, DJ of bakker. En met een passie voor Dostojevski, metal of motorrijden. Of truckers die al als kind niet weg te slaan waren uit de vrachtwagen van hun papa. Ze passeren allemaal de revue in De Cabine, een maandelijks radioprogramma voor en door de mensen van Gheeraert. De werknemers van het logistiek bedrijf met hoofdzetel in Loppem leren elkaar beter kennen, ook in coronatijden.

Het mag duidelijk zijn: Gheeraert is fier op zijn mensen. Met Peter en Stijn Gheeraert is het bedrijf toe aan de derde generatie zaakvoerders sinds 1951. Een familiaal bedrijf dus, waar mensen op de eerste plaats komen. 

Peter Gheeraert legt uit waarom: “Transport is bij uitstek een mensenbusiness. We zien onze gheroes dagelijks het beste van zichzelf geven, oplossingen zoeken en ook plezier maken en vriendschappen vormen. De gheroes zijn het hart en de ruggengraat van Gheeraert.”

Zijn neef Stijn Gheeraert vult aan: “Dat is onze sterkte: ondanks onze groei willen we blijven gaan voor een familiaal gevoel en verbondenheid. Dat is niet evident in tijden van corona.”

De Cabine

De Cabine

Inzetten op verbondenheid, dat gebeurt onder meer met het radioprogramma De Cabine. Zelfs de jingles van het programma zijn gemaakt door een ghero, met name Christophe Depree. Naast Warehouse Supervisor in Gheeraert Loppem is hij gitarist bij Channel Zero.

Elke aflevering staat er één gast centraal. Dat kan een vrachtwagenchauffeur zijn, maar evengoed iemand uit het magazijn, de garage of de planning. De verhalen die verteld worden zijn uniek en blijven verbazen. Chauffeur Kris vertelt bijvoorbeeld over zijn twee adoptiezonen uit Zuid-Afrika. Assistent-planner Cathérine heeft het over haar passie voor ballet. En Marcel De Rycker, magazijnier op rust, heeft de drie generaties Gheeraert gekend.

En er zullen nog heel wat gheroes volgen. “De radio is een prachtig kanaal voor mensen die uren doorbrengen in hun cabine. Het is een manier om onze mensen te bedanken voor hun harde werk”, besluit Stijn Gheeraert.

Palletways
Astre logistiek
Astre Palet System
sqas logo 2019

Schrijf je in op de nieuwsbrief

Door op inschrijven te klikken ga ik akkoord met het privacybeleid waardoor ik toesta dat mijn gegevens gebruikt worden voor de nieuwsbrief van Transport Gheeraert
  • Distributie & Groupage
    • Distributietransport in BeNeLux
    • Internationale groupage
    • Astre en Palletways netwerken
    • Stadsdistributie
  • Transport Services
    • Transport met kooiaap
    • Transport met laadkraan
    • Tankcontainer en ADR transport
    • Uitzonderlijk vervoer
  • Opslagruimte & Handling
    • Magazijn Loppem - Brugge
    • Beernem, Sint-Truiden & Bornem
    • Value Added Logistics
  • Extra diensten
    • Code 95 opleidingen
    • Garage - herstelplaats
    • Truckwash
    • Spiegelafstelplaats
Logo Transport Gheeraert
0032 (0)50/833.800
transport@gheeraert.be
https://www.facebook.com/gheeraert.transport
https://www.instagram.com/gheeraerttransport/
https://www.linkedin.com/company/transport-gheeraert/
© 2016 - 2025 Transport Gheeraert
Cookie settings

Credits menu

  • Algemene voorwaarden
  • Disclaimer & Privacy
made by make it fly